Miesane nealko drinky


Stretnutie obchodných partnerov

bussines

V roku 2008 naša spoločnosť prvýkrát vo svojej histórii zorganizovala pre obchodných partnerov Nákupné – kontraktačné dni. Keďže sú naši odberatelia v každom regióne Slovenska, zorganizovali sme tieto dni tak v západnej časti Slovenska ako aj bližšie k východu.
Účelom takýchto stretnutí je odprezentovať náš stály sortiment predstaviť nový tovar a taktiež umožniť obchodným partnerom nakúpiť vybraný sortiment za výhodnejšie ceny.
Počas týchto pár dní sa snažíme zorganizovať všetko k spokojnosti našich zákazníkov a na najvyššej úrovni. Pre každého obchodného partnera vždy vytvoríme dostatočný časový priestor počas ktorého mu je náš obchodný zástupca maximálne k dispozícii.

Naše Nákupné dni nie sú iba obyčajným obchodným stretnutím obchodníka a zákazníka. Je to predovšetkým stretnutie obchodných partnerov v priateľskej atmosfére, je to čas posedieť aj pri šálke dobrej kávy a uvoľnenejšie sa porozprávať nielen o obchode.

V tomto roku plánujeme opäť organizovať Nákupné dni, ktoré budú plné zaujímavých akcií,  a noviniek v našom sortimente. 

Už teraz sa tešíme na Vašu účasť!
 

Okrem nákupných dní sa snažíme zapájať účasťou na rôznych promo akciách, kde prezentujeme naše produkty - Výstava Danubius Gastro, Festival Horyzonty či návštevy fabrík našich obchodných partnerov, kde zisťujeme všetky dôležité informácie o výrobe produktov a možnostiach zlepšovania predaja. 

 

DANUBIUS GASTRO 2020

ESOTERIKA BIOSTYL 2019

BIOSTYLE a EZOTERIKA 2018

DANUBIUS GASTRO 2018

Gentlemen's Expo 2017

Danubius Gastro 2017

DANUBIUS GASTRO 2014 Bratislava

HoryZonty 2013

Nákupné dni Trenčín 2012

Nákupné dni "Vysoké Tatry" 2011

Stretnutie s obchodným partnerom - Gizeh 2011

Nákupné dni "Vysoké Tatry 2010"

BELGICKO 2010: Stretnutie s obch. partnerom Gryson nb